12061A300DAT2A
DigiKeys varenummer
12061A300DAT2A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
12061A300DAT2A
Beskrivelse
CAP CER 30PF 100V NP0 1206
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 pF ±0,5pF 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 1206 (3216 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
12061A300DAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Tolerance
±0,5pF
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)