100B180GT500XT1K
DigiKeys varenummer
1284-100B180GT500XT1KTR-ND - Tape & Reel (TR)
1284-100B180GT500XT1KCT-ND - Afskåret tape (CT)
1284-100B180GT500XT1KDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
100B180GT500XT1K
Beskrivelse
CAP CER 18PF 500V P90 1111
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
18 pF ±2% 500V Keramiske kondensatorer P90 1111 (2828 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
100B180GT500XT1K Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
High Q, Lavt tab, Lavt ESL
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
1111 (2828 metrisk)
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,110" L x 0,110" B (2,79mm x 2,79mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,102" (2,59mm)