100A470JW150XT1K
DigiKeys varenummer
1284-100A470JW150XT1KTR-ND - Tape & Reel (TR)
1284-100A470JW150XT1KCT-ND - Afskåret tape (CT)
1284-100A470JW150XT1KDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
100A470JW150XT1K
Beskrivelse
CAP CER 47PF 150V P90 0505
Detaljeret beskrivelse
47 pF ±5% 150V Keramiske kondensatorer P90 0505 (1313 metrisk)
EDA/CAD-modeller
100A470JW150XT1K Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,055" L x 0,055" B (1,40mm x 1,40mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,057" (1,45mm)