08055A151J4T4A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 2.615
Datablad
Direkte
YAGEO
På lager: 327
Datablad
Direkte
TDK
På lager: 0
150 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
08055A151J4T4A
DigiKeys varenummer
478-KAM21BCG1H151JMTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
08055A151J4T4A
Beskrivelse
CAP CER SMD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
08055A151J4T4A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)