08051C122JAT2A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Opgradering
Knowles Syfer
Opgradering
KEMET
1200 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
08051C122JAT2A
DigiKeys varenummer
08051C122JAT2A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
08051C122JAT2A
Beskrivelse
CAP CER 1200PF 100V X7R 0805
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
08051C122JAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)