08051A221J4T4A
DigiKeys varenummer
478-KAM21BCG2A221JMTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KAM21BCG2A221JMCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KAM21BCG2A221JMDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
08051A221J4T4A
Beskrivelse
CAP CER 220PF 100V NP0 0805
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
220 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0805 (2012 metrisk)
EDA/CAD-modeller
08051A221J4T4A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,01mm x 1,25mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)