0603YG334ZAT4A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 675
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 3.173
Datablad
Direkte
YAGEO
På lager: 0
YAGEO
0.33 µF -20%, +80% 16V Keramiske kondensatorer Y5V (F) 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0603YG334ZAT4A
DigiKeys varenummer
478-KGM15AV51C334ZMTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0603YG334ZAT4A
Beskrivelse
CAP CER 0.33UF 16V Y5V 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
0603YG334ZAT4A Modeller
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Tolerance
-20%, +80%
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)