0603YD225KAT2A
DigiKeys varenummer
478-KGM15BR51C225KTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM15BR51C225KTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM15BR51C225KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
0603YD225KAT2A
Beskrivelse
CAP CER 2.2UF 16V X5R 0603
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X5R 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
0603YD225KAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 85°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,95mm)