0603YC105KAT4A
DigiKeys varenummer
478-KGM15BR71C105KMTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGM15BR71C105KMCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGM15BR71C105KMDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
0603YC105KAT4A
Beskrivelse
CAP CER 1UF 16V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 µF ±10% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
0603YC105KAT4A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Tolerance
±10%
Tykkelse (maks.)
0,039" (1,00mm)