06035C102K4T2A
DigiKeys varenummer
478-KAM15AR71H102KTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KAM15AR71H102KTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KAM15AR71H102KTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
06035C102K4T2A
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1000 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
06035C102K4T2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)