06035A751JAT2A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Walsin Technology Corporation
På lager: 2.191
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 5.547
Datablad
YAGEO
På lager: 529
Murata Electronics
Opgradering
KEMET
Opgradering
Murata Electronics
750 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
06035A751JAT2A
DigiKeys varenummer
06035A751JAT2A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
06035A751JAT2A
Beskrivelse
CAP CER 750PF 50V NP0 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
06035A751JAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)