06035A3R0CAT4A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 10.203
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Direkte
KEMET
Direkte
TDK
YAGEO
På lager: 405
Stackpole Electronics Inc
Opgradering
KEMET
TDK
3 pF ±0,25pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
06035A3R0CAT4A
DigiKeys varenummer
06035A3R0CAT4A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
06035A3R0CAT4A
Beskrivelse
CAP CER 3PF 50V C0G/NP0 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
06035A3R0CAT4A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±0,25pF
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)