06035A221J4T4A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 19.972
Datablad
Direkte
YAGEO
På lager: 4.795
Datablad
Direkte
TDK
TDK
På lager: 156
220 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)