06031U820JAT2A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 1.036
Datablad
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
82 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
06031U820JAT2A
DigiKeys varenummer
478-KGQ15ACG2A820JTTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
06031U820JAT2A
Beskrivelse
CAP CER 82PF 100V NP0 0603
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
06031U820JAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Ultralav ESR
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,060" L x 0,030" B (1,52mm x 0,76mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,036" (0,91mm)