06031C822JAT2A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Opgradering
Knowles Syfer
Opgradering
Similar
TDK
8200 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
06031C822JAT2A
DigiKeys varenummer
06031C822JAT2A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
06031C822JAT2A
Beskrivelse
CAP CER 8200PF 100V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
06031C822JAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)