06031C682JAZ2A
DigiKeys varenummer
478-KGF15AR72A682JTTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-KGF15AR72A682JTCT-ND - Afskåret tape (CT)
478-KGF15AR72A682JTDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
06031C682JAZ2A
Beskrivelse
CAP CER 6800PF 100V X7R 0603
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6800 pF ±5% 100V Keramiske kondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
06031C682JAZ2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
Blød terminering
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,037" (0,94mm)