06031A3R0BAT2A
DigiKeys varenummer
478-10203-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-10203-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-10203-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
06031A3R0BAT2A
Beskrivelse
CAP CER 3PF 100V NP0 0603
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 pF ±0,1pF 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA/CAD-modeller
06031A3R0BAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±0,1pF
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)