06031A1R5C4T4H kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
TDK
På lager: 0
Datablad
1.5 pF ±0,25pF 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
06031A1R5C4T4H
DigiKeys varenummer
478-06031A1R5C4T4HTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
06031A1R5C4T4H
Beskrivelse
CAP CER SMD
Producentens standard leveringstid
15 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
06031A1R5C4T4H Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±0,25pF
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)