06031A100FA12A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 14.741
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
Knowles Syfer
Direkte
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Opgradering
Knowles Syfer
Opgradering
YAGEO
10 pF ±1% 100V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
06031A100FA12A
DigiKeys varenummer
06031A100FA12A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
06031A100FA12A
Beskrivelse
CAP CER 10PF 100V NP0 0603
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
06031A100FA12A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Tolerance
±1%
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,032" B (1,60mm x 0,81mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,035" (0,90mm)