0402ZK220GBSTR
DigiKeys varenummer
478-4436-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-4436-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-4436-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
0402ZK220GBSTR
Beskrivelse
CAP THIN FILM 22PF 10V 0402
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 pF Tyndfilmskondensatorer 10 V 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
0402ZK220GBSTR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Spænding - Nominel
10 V
Producenter
KYOCERA AVX
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Funktioner
RF, High Q, Lavt tab
Kapacitans
22 pF
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Tolerance
±2%
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)