0402ZA3R9BAT2A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Vitramon
På lager: 0
Datablad
Vishay Vitramon
3.9 pF ±0,1pF 10V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0402ZA3R9BAT2A
DigiKeys varenummer
478-0402ZA3R9BAT2ATR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
0402ZA3R9BAT2A
Beskrivelse
CAP CER SMD
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
0402ZA3R9BAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±0,1pF
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)