0402YC104JAT4A | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 0402YC104JAT4A |
Beskrivelse | CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402 |
Producentens standard leveringstid | 14 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.1 µF ±5% 16V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | 0402YC104JAT4A Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Mfr | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Applikationer |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus 0402 (1005 metrisk) |
Kapacitans | Størrelse/dimension 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |
Tolerance ±5% | Tykkelse (maks.) 0,022" (0,55mm) |