04025U1R2C4T2A
DigiKeys varenummer
478-KAQ05ACG1H1R2CHTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
04025U1R2C4T2A
Beskrivelse
CAP CER MICROWAVE
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.2 pF ±0,25pF 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
04025U1R2C4T2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Mfr
Funktioner
Ultralav ESR
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±0,25pF
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)