04025C682K4T4A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
YAGEO
På lager: 29.959
Datablad
Direkte
TDK
TDK
Samsung Electro-Mechanics
6800 pF ±10% 50V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
04025C682K4T4A
DigiKeys varenummer
478-KAM05AR71H682KNTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
04025C682K4T4A
Beskrivelse
CAP CER 6800PF 50V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
04025C682K4T4A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassificeringer
AEC-Q200
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,040" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,56mm)