04025A510GAT2A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
Direkte
KEMET
På lager: 0
Datablad
Direkte
Murata Electronics
Opgradering
KEMET
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
51 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
04025A510GAT2A
DigiKeys varenummer
04025A510GAT2A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
04025A510GAT2A
Beskrivelse
CAP CER 51PF 50V NP0 0402
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
04025A510GAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,56mm)