04025A100JAT2A-62
DigiKeys varenummer
478-04025A100JAT2A-62TR-ND - Tape & Reel (TR)
478-04025A100JAT2A-62CT-ND - Afskåret tape (CT)
478-04025A100JAT2A-62DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
04025A100JAT2A-62
Beskrivelse
CAP CER SMD
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
04025A100JAT2A-62 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,55mm)