04025A100J4T2A | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 04025A100J4T2A |
Beskrivelse | CAP CER SMD |
Producentens standard leveringstid | 15 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 10 pF ±5% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0402 (1005 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | 04025A100J4T2A Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Mfr | Klassificeringer AEC-Q200 |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer |
Varestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapacitans | Pakke/hus 0402 (1005 metrisk) |
Tolerance ±5% | Størrelse/dimension 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |
Spænding - Nominel | Tykkelse (maks.) 0,022" (0,56mm) |