04023J6R2BBWTR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KYOCERA AVX
På lager: 7.679
Datablad
6.2 pF Tyndfilmskondensatorer 25 V 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
04023J6R2BBWTR
DigiKeys varenummer
04023J6R2BBWTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
04023J6R2BBWTR
Beskrivelse
CAP THIN FILM 6.2PF 25V 0402
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
04023J6R2BBWTR Modeller
Spænding - Nominel
25 V
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kapacitans
6.2 pF
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Tolerance
±0,1pF
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)