04023J3R6BBSTR
DigiKeys varenummer
478-4423-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-4423-1-ND - Afskåret tape (CT)
478-4423-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
04023J3R6BBSTR
Beskrivelse
CAP THIN FILM 3.6PF 25V 0402
Detaljeret beskrivelse
3.6 pF Tyndfilmskondensatorer 25 V 0402 (1005 metrisk)
EDA/CAD-modeller
04023J3R6BBSTR Modeller
Spænding - Nominel
25 V
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Kapacitans
3.6 pF
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Tolerance
±0,1pF
Højde - Monteret (maks.)
0,020" (0,50mm)