04023J0R5ABSTR | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 04023J0R5ABSTR |
Beskrivelse | CAP THIN FILM 0.5PF 25V 0402 |
Producentens standard leveringstid | 8 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 0.5 pF Tyndfilmskondensatorer 25 V 0402 (1005 metrisk) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Spænding - Nominel 25 V |
Producenter KYOCERA AVX | Monteringstype Overflademontering |
Serie | Pakke/hus 0402 (1005 metrisk) |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Varestatus Aktiv | Funktioner RF, High Q, Lavt tab |
Kapacitans 0.5 pF | Størrelse/dimension 0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm) |
Tolerance ±0,05pF | Højde - Monteret (maks.) 0,020" (0,50mm) |