04023C272JAT2A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
KYOCERA AVX
På lager: 144.984
Datablad
Opgradering
KEMET
På lager: 18.244
Datablad
YAGEO
Vishay Vitramon
Parametrisk ækvivalent
Walsin Technology Corporation
Parametrisk ækvivalent
KEMET
Vishay Vitramon
2700 pF ±5% 25V Keramiske kondensatorer X7R 0402 (1005 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
04023C272JAT2A
DigiKeys varenummer
04023C272JAT2A-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
04023C272JAT2A
Beskrivelse
CAP CER 2700PF 25V X7R 0402
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
04023C272JAT2A Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,022" (0,56mm)