0201YJ3R9BBWTR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KYOCERA AVX
På lager: 0
Datablad
3.9 pF Tyndfilmskondensatorer 16 V 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
0201YJ3R9BBWTR
DigiKeys varenummer
478-0201YJ3R9BBWTR-ND - Tape & Reel (TR)
478-0201YJ3R9BBWCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
0201YJ3R9BBWTR
Beskrivelse
CAP THIN FILM 3.9PF 16V 0201
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
0201YJ3R9BBWTR Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Spænding - Nominel
16 V
Producenter
KYOCERA AVX
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Funktioner
RF, High Q, Lavt tab
Kapacitans
3.9 pF
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,013" B (0,60mm x 0,33mm)
Tolerance
±0,1pF
Højde - Monteret (maks.)
0,011" (0,28mm)