K86X-AD-26S-BR
K86X-AD-26S-BR
K86X-AD-26S-BR
DigiKeys varenummer
2092-K86X-AD-26S-BR-ND
Producenter
Producentens varenummer
K86X-AD-26S-BR
Beskrivelse
CONN D-SUB HD RCPT 26P VERT SLDR
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 position D-Sub, Høj tæthed Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
K86X-AD-26S-BR Modeller
Kategori
Kappemateriale, finish
Stål, Forniklet
Mfr
Kontaktfinish
Guld
Serie
Kontaktfinishs tykkelse
Flash
Emballage
Bakke
Klassifikation for materiales brandfarlighed
UL94V-0
Varestatus
Aktiv
Strømklassificering (AMPS)
1,5A
Stikforbindelse udformning
Funktioner
Kortlås
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Spændingsklassifikation
30VAC
Antal positioner
Farve
Sort
Antal rækker
3
Kontaktform
Stemplet
Monteringstype
Dielektrisk materiale
Polybutylen-terephthalat (PBT), Glasfyldt
Kappestørrelse, stikforbindelses layout
2 (DA, A) høj tæthed
Kontaktmateriale
Messing
Kontakttype
Signal
Driftstemperatur
-55°C – 75°C