WK73R1JTTD4701F
DigiKeys varenummer
2019-WK73R1JTTD4701FTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-WK73R1JTTD4701FCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-WK73R1JTTD4701FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
WK73R1JTTD4701F
Beskrivelse
RES 4.7K OHM 1% 1/2W 603
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand Bred 0603 (1608 metrisk), 0306 Automotive AEC-Q200, Fugtresistent Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
WK73R1JTTD4701F Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
Bred 0603 (1608 metrisk), 0306
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Modstand
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)