SR73W3ATTE4R12F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
4.12 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR73W3ATTE4R12F
DigiKeys varenummer
2019-SR73W3ATTE4R12FTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR73W3ATTE4R12F
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
SR73W3ATTE4R12F Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,122" B (6,30mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)