SR733ATTE1R91F kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
1.91 Ohms ±1% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR733ATTE1R91F
DigiKeys varenummer
2019-SR733ATTE1R91FTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR733ATTE1R91F
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
SR733ATTE1R91F Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,122" B (6,30mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)