SR732ETTD51LJ
DigiKeys varenummer
2019-SR732ETTD51LJTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR732ETTD51LJ
Detaljeret beskrivelse
51 mOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Tykfilm
EDA/CAD-modeller
SR732ETTD51LJ Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,102" B (3,20mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)