SR732ETTD2R7G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
2.7 Ohms ±2% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR732ETTD2R7G
DigiKeys varenummer
2019-SR732ETTD2R7GTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR732ETTD2R7G
Beskrivelse
CURRENT SENSE RESISTOR
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
SR732ETTD2R7G Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,102" B (3,20mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)