SR732BRTTDR820F
DigiKeys varenummer
2019-SR732BRTTDR820FTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR732BRTTDR820F
Beskrivelse
RES 820M OHM 1% 1/3W 1206
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
820 mOhms ±1% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SR732BRTTDR820F Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)