SR732BRTTD1R8G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
1.8 Ohms ±2% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SR732BRTTD1R8G
DigiKeys varenummer
2019-SR732BRTTD1R8GTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SR732BRTTD1R8G
Beskrivelse
RES 1.8 OHM 2% 1/3W 1206
Producentens standard leveringstid
9 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
SR732BRTTD1R8G Modeller
Funktioner
Anti-svovl, Automotive AEC-Q200, Strømregistrering, Fugtresistent
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)