SG73W3ATTE390M kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
39 Ohms ±20% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SG73W3ATTE390M
DigiKeys varenummer
2019-SG73W3ATTE390MTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SG73W3ATTE390M
Beskrivelse
RES 39 OHM 20% 1W 2512
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SG73W3ATTE390M Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,122" B (6,30mm x 3,10mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)