SG73S2ETTD8872D kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
88.7 kOhms ±0,5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SG73S2ETTD8872D
DigiKeys varenummer
2019-SG73S2ETTD8872DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SG73S2ETTD8872D
Beskrivelse
RES 88.7K OHM 0.5% 1/2W 1210
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
SG73S2ETTD8872D Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,102" B (3,20mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)