SG73S1ETTP9762D kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
97.6 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200, Fugtresistent, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SG73S1ETTP9762D
DigiKeys varenummer
2019-SG73S1ETTP9762DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SG73S1ETTP9762D
Beskrivelse
RES 97.6K OHM 0.5% 1/8W 0402
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
SG73S1ETTP9762D Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)