SG73P2ETTD4R7J
DigiKeys varenummer
2019-SG73P2ETTD4R7JTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-SG73P2ETTD4R7JCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-SG73P2ETTD4R7JDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SG73P2ETTD4R7J
Beskrivelse
RES 4.7 OHM 5% 3/4W 1210
Producentens standard leveringstid
7 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.7 Ohms ±5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
SG73P2ETTD4R7J Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,102" B (3,20mm x 2,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)