SG73P2BTTD753J
DigiKeys varenummer
2019-SG73P2BTTD753JTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-SG73P2BTTD753JCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-SG73P2BTTD753JDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SG73P2BTTD753J
Beskrivelse
RES 75K OHM 5% 3/4W 1206
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
75 kOhms ±5% 0,333W, 1/3W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
SG73P2BTTD753J Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk)
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)