SG73P2ATTD1131D
DigiKeys varenummer
2019-SG73P2ATTD1131DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SG73P2ATTD1131D
Beskrivelse
RES 1.13K OHM 0.5% 1/2W 0805
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.13 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
SG73P2ATTD1131D Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)