SG73P2ATTD112G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
1.1 kOhms ±2% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SG73P2ATTD112G
DigiKeys varenummer
2019-SG73P2ATTD112GTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SG73P2ATTD112G
Beskrivelse
RES 1.1K OHM 2% 1/2W 0805
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
SG73P2ATTD112G Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)