SG73P1JTTD914G kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KOA Speer Electronics, Inc.
På lager: 0
Datablad
910 kOhms ±2% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SG73P1JTTD914G
DigiKeys varenummer
2019-SG73P1JTTD914GTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SG73P1JTTD914G
Beskrivelse
RES 910K OHM 2% 1/3W 0603
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SG73P1JTTD914G Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)