SG73P1JTTD1300F
DigiKeys varenummer
2019-SG73P1JTTD1300FTR-ND - Tape & Reel (TR)
2019-SG73P1JTTD1300FCT-ND - Afskåret tape (CT)
2019-SG73P1JTTD1300FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SG73P1JTTD1300F
Beskrivelse
RES 130 OHM 1% 1/3W 0603
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
130 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SG73P1JTTD1300F Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)