SG73P1ETTP23R7D kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 0
Datablad
23.7 Ohms ±0,5% 0,2W, 1/5W Chipmodstand 0402 (1005 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SG73P1ETTP23R7D
DigiKeys varenummer
2019-SG73P1ETTP23R7DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SG73P1ETTP23R7D
Beskrivelse
RES 23.7 OHM 0.5% 1/5W 0402
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
SG73P1ETTP23R7D Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0402 (1005 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,016" (0,40mm)